Pansiyon Videomuz

Menülerimiz

 • Damak Zevkinize Özel Kahvaltılar
  Damak Zevkinize Özel Kahvaltılarımız damak zevkinize özeldir. Harnup Altı kahvaltı Salonunda Kahvaltılarımız damak zevkinize özel…
 • Nes Cafe
  Harnup Altı Kahvaltı Salonunda İçecek menümüzde Nes cafe de bulunmaktadır.
 • Türk Kahvesi
  Harnup Altı Kahvaltı Salonunda İçecek menümüzde Türk Kahvesi de bulunmaktadır.
 • Meyve Suyu
  Harnup Altı Kahvaltı Salonunda İçecek menümüzde Meyve Suyu da bulunmaktadır
 • Kola
  Harnup Altı Kahvaltı Salonunda İçecek menümüzde kola da bulunmaktadır.
 • Çay
  Harnup Altı Kahvaltı Salonunda İçecek menümüzde sımsıcak demlik ile çay da bulunmaktadır
 • Ayran
  Harnup Altı Kahvaltı Salonunda İçecek menümüzde Hakiki Yörük Ayranı da bulunmaktadır.
Tüm Menü

Kimler Online

7 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Ziyaretçilerimiz

790643
Bu Gün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
79
184
3137
784494
10332
8661
790643

NARLIKUYU PANSİYON , NARLIKUYU PANSİYONLARI FİYATLARI , NARLIKUYU YAZLIK DAİRELERİ FİYATLARI

Harnup Altı Kahvaltı salonu ve pansiyonumuz siz değerli tatilcilerimize en kaliteli ve huzur dolu bir tatil sunmaktan onur duyar.Harnup altı Kahvaltı Salonumuzun yanında harnup altı pansiyonumuzda Narlıkuyu da siz değerli tatilcilerimize hizmet vermektedir.Harnup altı Pansiyon Narlıkuyu Cennet Cehennem yolu üzerinde Harnup altı kahvaltı salonumuzun hemen yanında yola sıfır konumda ,Narlıkuyu ve Kızkalesi manzarası olan güzel,konforlu ve huzur dolu bir yerdir.

Harnup altı Pansiyon Narlıkuyu da konaklamak isteyen siz değerli tatilcilerimize hizmet vermekten onur duyar.Pansiyon odalarımız 2+1 olup,geniş balkonu,her odasında kliması,geniş hol'ü ve Narlıkuyu Kızkalesi manzarası vardır.

Ayrıca Geniş Amerikan mutfağı,mutfak malzemeleri Tv-Uydu yayınları ile sizlerin konforlu bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiştir.Pansiyonumuzda konaklayan tatilcilerimiz de hemen bitişikteki Harnup altı Kahvaltı Salonumuzda gönüllerince damak zevkine varabilirler.

Pansiyonumuz konforlu,ailecek kalabileceğiniz gibi,dost ve arkadaşlarınız ilede kalabileceğiniz nezih bir yerdir.Narlıkuyuda konaklama ihtiyaçlarınızda mutlaka bize uğrayınız.

Narlıkuyu Harnupaltı Kahvaltı Salonu ve Narlıkuyu Harnup altı Pansiyon iyi tatiller diler,sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Yaz -Kış açığız.

Ergün UYSAL

0 536 268 50 96 

Narlıkuyu Cennet Cehennem Yolu-Narlıkuyu-Silifke-Mersin-Türkiye

Narlıkuyu pansiyonları , narlıkuyu pansiyonları fiyatları , narlıkuyu ekonomik pansiyonları fiyatları , narlıkuyu yazlık daireleri fiyatları , narlıkuyu motelleri fiyatları , narlıkuyu konaklamla tesisleri fiyatları , narlıkuyu kahvaltı salonları fiyatları , narlıkuyu otelleri fiyatları , narlıkuyu pansiyon , 

Son Düzenlenme Pazartesi, 25 Haziran 2018 17:56
Öğeyi Oyla
(5 oy)